Skip to main content

Aleksandra Paterka – ZnanyLekarz.pl

Wybierz usługę oraz dogodny termin wizyty i opłać rezerwację. Dostaniesz potwierdzenie e-mail.

Aleksandra Paterka

lekarz w trakcie specjalizacji z psychiatrii

Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii. Prowadzę diagnostykę oraz farmakoterapię zaburzeń i chorób psychicznych u osób dorosłych. Na co dzień pracuję z pacjentami w Klinice Psychiatrii w Bydgoszczy.

W pracy koncentruję się na zrozumieniu potrzeb moich pacjentów, wdrożeniu odpowiedniego leczenia i pomocy pacjentom w poprawie jakości życia codziennego i zawodowego.

Ukończyłam Wydział Lekarski Collegium Medicum w Bydgoszczy, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po zakończonych studiach odbyłam staż podyplomowy w Szpitalu Uniwersyteckim nr 1 im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam w:

  • Klinice Psychiatrii, Szpital Uniwersytecki Nr 1 im.dr A. Jurasza w Bydgoszczy
  • LWL-Klinik Paderborn, Niemcy
  • Wojewódzkiej Przychodni Zdrowia Psychicznego w Bydgoszczy
  • Poradni Zdrowia Psychicznego w Poliklinice, 10 WSK w Bydgoszczy
  • Oddziale Psychiatrycznym, Oddziale Alkoholowych Zespołów Abstynencyjnych oraz Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych Po Substancjach Psychoaktywnych, SPZOZ w Człuchowie

Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach naukowych, dostosowując leczenie do najnowszych praktyk i standardów.

Uprzejmie proszę o przygotowanie się do wizyty poprzez skompletowanie informacji o dotychczasowym leczeniu psychiatrycznym, lekach psychiatrycznych stosowanych w przeszłości oraz spis przyjmowanych wszystkich leków wraz z ich dawkowaniem.

Cennik usług

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)
290 zł
Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)
230 zł
Konsultacja online
od 230zł
Zaświadczenie lekarskie
50 zł
Call Now Button